Довідка про власника веб-сайту / реєстранта доменного імені

Послуга з видачі довідки з відомостями про власника веб-сайту / реєстранта доменного імені або інформацією про його встановлення дозволяє встановити належного відповідача.

Повноваження Центру компетенції адресного простору мережі Інтернет щодо видачі таких довідок підтверджуються Свідоцтвом про акредитацію, виданим Об’єднанням підприємств “Український мережевий інформаційний центр”.

Замовлення довідок здійснюється з використанням онлайн-сервісу “WEB-FIX” через ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ, в якому заявник:

  • подає в онлайн-режимі заявку щодо видачі довідки. Можливе замовлення довідок, що містять відомості в режимі зворотнього часу, що є актуальним у разі зміни даних про реєстранта / реєстратора доменного імені в службі WHOIS після розміщення спірного контенту (виявлення правопорушення) у мережі Інтернет;
  • завантажує проект паперової заяви, яку необхідно роздрукувати, підписати та подати додатково. Така заява повинна бути мотивованою та аргументованою, оформляється з дотриманням вимог законодавства про захист персональних даних, оскільки довідка може містити персональні дані реєстрантів доменних імен та/або отримувачів послуг хостингу;
  • отримує рахунок на оплату;
  • ознайомлюється зі скан-копією підготовленої довідки;
  • визначає спосіб отримання оригіналу довідки, договору та акту наданих послуг.

Для можливості формування замовлень щодо видачі довідок заявник повинен створити особистий кабінет, в якому обов’язково заповнити “Дані про заявника” в обсязі, необхідному для подальшого укладення договору. Такі дані повинні бути точними та достовірними.

З детальною інформацією щодо процедури створення особистого кабінету та замовлення довідки Ви можете ознайомитись в ІНСТРУКЦІЇ.

Довідка видається впродовж 10 робочих днів з дати надходження оплати за послугу / отримання гарантійного листа (для бюджетних організацій), але не раніше дати отримання оригіналу паперової заяви щодо видачі довідки.

Процедура видачі довідок регламентована пунктами 17 – 19 Порядку надання послуг з проведення фіксації і дослідження змісту веб-сторінок у мережі Інтернет з видачею Експертних висновків, а також видачі довідок з відомостями про власників веб-сайтів / реєстрантів доменних імен або інформацією про їх встановлення, затвердженого Об’єднанням підприємств “Український мережевий інформаційний центр”.