Керівництво

Каргаполов Юрій Володимирович

Генеральний директор Консорціуму “Український центр підтримки номерів і адрес”


Досвід роботи: за роки професійної діяльності ним було створено ISP, побудовано більш ніж 25 технічних майданчиків в різних містах України для широкосмугового та безпроводового доступу.

Взяв участь в більш ніж 50 українських та міжнародних нарадах та конференціях ICANN, IGF, RIPE, ITU, TLDCON, APTLD, IGF-UA, RIGF тощо, а також у зустрічах в ICANN з питань управління Інтернет в цілому та DNS.

Виступав одним із розробників адміністративних та технічних правил для домену верхнього рівня “.УКР”, є членом Координаційної ради Об’єднання підприємств “Український мережевий інформаційний центр”, членом Правління Інтернет Асоціації України (ІнАУ).

В сфері професійних інтересів та діяльності в різні роки було прикладне та системне програмування, методологія розробки систем.

Освіта: у 1980 році закінчив Одеський політехнічний інститут (радіо-інженерний факультет).


Разиграєва Наталя Олександрівна

Директор департаменту “Центр компетенції” Консорціуму “Український центр підтримки номерів і адрес”


Досвід роботи: з 2007 по 2016 роки – юридичне обслуговування Державного підприємства “Український інститут інтелектуальної власності”, Державного підприємства “Український державний центр радіочастот”, Інституту післядипломної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури; з 2003 по 2007 роки – головний спеціаліст організаційно-правового відділу Маріупольського міського управління юстиції Донецької області.

Починаючи з 2013 року приймала активну участь в розробці документів та законопроектів щодо адміністрування адресного простору українського сегмента мережі Інтернет.

Освіта:

у 2006 році закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю Правознавство” (спеціаліст, спеціалізація – “Право та підприємництво”)

у 2008 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Правознавство” (спеціалізація “Господарське та фінансове право”);

у 2010 році закінчила Інститут інтелектуальної власності Одеської національної юридичної академії в м. Києві за спеціальністю “Інтелектуальна власність” (професіонал з інтелектуальної власності);

у 2012 році закінчила Інститут інтелектуальної власності Національного університету “Одеська юридична академія” в м. Києві за спеціальністю “Правознавство” (магістр).