Підписано Меморандум про партнерство та співпрацю

Підписано Меморандум про партнерство та співпрацю

Сьогодні, 28 жовтня, Консорціум “Український центр підтримки номерів і адрес” та Наукова бібліотека ім М Максимовича КНУ Тараса Шевченка підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

Бібліотека є величезною скарбницею знань, які пройшли перевірку часом. Її керівництво формує і впроваджує новітні засоби і методи доступу до цього інтелектуального багатства і різноманітності через Інтернет-середовище і побачило в особі Центр компетенції УЦПНА професійного і надійного партнера в роботі по сприянню комплексному захисту прав інтелектуальної власності та прав осіб від порушень в мережі Інтернет.
У свою чергу, Консорціум побачив в роботі Бібліотеки формування нового сучасного майданчика і технологічної платформи, яка не тільки створює можливості для відкритого доступу до знань, але і може успішно виконувати популяризацію і зміцнення довіри до послуг, що отримуються через Інтернет.
Сторони обговорили можливі формати спільних заходів, участі в освітніх, наукових і прикладних програмах і конференціях.
Було закладено фундамент нового типу співпраці, який на думку сторін може принести нові плоди в практику управління та розвитку Інтернет-відносин.

Розповісти